puzzle reklamowe 1 1030x555 - KIM JESTEŚMY?

Kim jesteśmy?

JRBL4143ILN 495x400 - KIM JESTEŚMY?

A KIM JESTEŚMY PRYWATNIE?

Matki, żony, dobre koleżanki od ładnych już kilku lat. Mieszanka szaleństwa z rozsądkiem, spontaniczności z dokładnym planowaniem, bezkresnego luzu z niezrozumiałym napięciem. Na pozór nic do siebie nie pasuje a jednak dogadujemy się w pół słowa a czasem nawet nic nie mówiąc. To, do czego jedna nie ma smykałki, drugiej przychodzi z łatwością. Mamy podobny gust, poczucie estetyki i humoru.

DLACZEGO NICE TIME?

I tu historia jest nieco pokrętna ponieważ zaczęło się od końca…

Powstała nazwa a potem powstał pomysł czym w ogóle będziemy się zajmować. Jednego byłyśmy pewne od samego początku: potrzebujemy luzu, przestrzeni na swoje prywatne życie i sprawy, pracy, która oprócz dochodów przyniesie nam również satysfakcję i przyjemność i te wartości chcemy przekazywać dalej, do naszych potencjalnych odbiorców, klientów.

Na papierowej serwetce, siedząc przy kieliszku wina wieczorową porą narysowałyśmy obrys puzzla symbolizującego zabawę, radość i przyjemność a następnie w środku puzzla niejako mimochodem wpisały się te dwa wyrazy oddające nasz zamysł: NICE TIME.

Dalej poszło jak z płatka. Pomysł gonił pomysł. W tworzenie asortymentu sklepu zaangażowali się nasi mężowie a nawet nasze dzieci i tak powstawały kolejne produkty, którymi z wielką przyjemnością chcemy umilić i rozweselić Wasz świat: od puszystych, przytulaśnych poduch  MINKY PUZZLE, przez uwielbiane przez dzieci PODUCHOPUZZLE, z których dzieciaki mogą ułożyć swoją przestrzeń na swój własny sposób doszliśmy do szpanerskich okładek na książki czyli BOOKSZPANÓW, po to, żeby zaraz potem wymyślić E-BOOKSZPANY czyli etui na czytniki e-booków, itd. Wciąż w naszych głowach kotłują się kolejne projekty, które z każdym dniem krystalizują się coraz bardziej.

Nasza zawodowa przeszłość nie pozwoliła nam pominąć sektora B2B – wszystkie nasze produkty dadzą się zaadaptować także i w tej przestrzeni – po szczegóły zapraszamy do zakładki B2B, w której można obejrzeć przykładowe realizacje i zapoznać się z zasadami współpracy z nami.

Od pewnego czasu nie katujemy się już sportem podchodząc z pełną wyrozumiałością i bezwarunkową akceptacją do swoich sylwetek ale mamy za sobą etap katorżniczych, systematycznych treningów indoor cycling czy niczym nieuzasadnionego regularnego joggingu. Tę lukę wypełniamy teraz raczej dobrym filmem, spotkaniem w gronie znajomych czy wspaniałym jedzeniem ceniąc sobie ponad wszystko płynącą z tego przyjemność.

Obie lubimy teatr: jedna z nas z pozycji teatralnych desek a druga z pozycji widza. Obie też cenimy sobie bardzo NICE TIME, do czego Was gorąco namawiamy!

Mamy nadzieję, że rozgościcie się w naszym nicetime’owym świecie i zostaniecie z nami na dłużej 🙂

Have a nice time!

DSC7404 2 - KIM JESTEŚMY?
JRBL3041ILNmale - KIM JESTEŚMY?