TRENDS4KIDS – RELACJA Z EDYCJI W GLIWICACH

Kasia • 16 listopada 2019

Tydzień temu dokładnie o tej porze byłyśmy w drodze do Gliwic. Zapakowane po sufit, troszkę zestresowane ale przede wszystkim ciekawe, tego co będzie jutro.
Gliwicka edycja parentingowych Targów Trends4Kids była naszą pierwszą wyjazdową imprezą o tym charakterze. Dotychczas pojawiałyśmy się jedynie na lokalnych wydarzeniach w Warszawie lub okolicach. Tym razem skusił nas jednak ogromny sukces Gliwic sprzed roku. I nie zawiodłyśmy się.

Stoisko-Nice-Time-z=poduchopuzzlami

Wczesnym rankiem, w niedzielę 10-ego listopada pod Arenę Gliwice zaczęły podjeżdżać kolejne wypchane po brzegi samochody Wystawców i wszyscy szybko zajęli się dopieszczaniem swoich wystawowych powierzchni.

Przy tej okazji, jeszcze raz chcemy bardzo podziękować sympatycznemu Panu z obsługi Targów, bez którego pomocy nasz regał leżałby do dziś w pudełku.

Przed 10:00 zaczęli się pojawiać pierwsi Klienci Targów.

Dzieci najpierw nieśmiało ale z każdą minutą coraz odważniej zaczęły opanowywać nasze stoisko. I niebawem zrobiło się całkiem tłoczno! Poduchopuzzle poszły w ruch. I o to w tym chodzi!

To doskonała okazja aby dotknąć, spróbować, pobawić się, poprzymierzać i porównać ze sobą całą masę rzeczy przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. A jak ktoś był już zmęczony, to mógł nawet uciąć sobie drzemkę na macie zbudowanej z czarno – białych poduchopuzzli.

Nice Time na targach Trends4kids
Pufopuzzle Nice Time pufy dziecięce

Takie wydarzenie to również skarbnica wszelkich nowości, jakie pojawiają się w branży dziecięcej a dla rodziców ceniących sobie produkty wysokiej jakości, w oryginalnym wykonaniu, w dużej mierze tworzonych ręcznie przez polskich twórców, to właściwie obowiązkowe miejsce do odwiedzenia.
Warto oczywiście przyjść z dziećmi – oprócz takich stoiskowych igraszek, jakie były u nas, Organizator zapewnia cały szereg atrakcji ze swojej strony: tematyczne warsztaty i zabawy.

Na gliwickich Targach premierę miały nasze pufy puzzle – to wyższa wersja dotychczasowych poduchopuzzli. Wykonane są z jednego kawałka tapicerskiej pianki o odpowiednio dobranej gęstości, której wysokość sięga 35 cm. To idealny puf dla przedszkolaków a nawet nieco starszych dzieci. Obszywamy je zdejmowanym welurowym pokrowcem – jest bardzo trwały a przy tym niesamowicie dekoracyjny i przyjemny w dotyku.
Pufy puzzle szybko zyskały Waszą sympatię, co ogromnie nas cieszy.

Do zobaczenia na kolejnych Targach!