Puf puzzel granatowy Nice Time

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME to największe i najważniejsze targi B2B branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej. Nie mogło nas tam nie być 🙂  

Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej zarówno Wystawców jak i Zwiedzających i stało się obowiązkowe dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność, nawiązać ciekawe kontakty i przede wszystkim być na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Tegoroczną edycję Kid’s Time odwiedzili goście z 50 krajów.

Kid's Time 2020 Kielce stoisko Nice Time

Trzy dni intensywnej pracy dały nam sporo energii do działania i zaowocowały nowymi pomysłami na rozwój marki. Bezpośrednie spotkania z osobami, które – jak w znanym powiedzeniu- zęby zjadły na swoim fachu to także doskonała okazja do czerpania z ich doświadczenia i wiedzy. 

Patrząc na te olbrzymie powierzchnie, zabudowane stoiskami po brzegi wypełnionymi zabawkami i rozmaitymi akcesoriami nie mogłyśmy oprzeć się wrażeniu, że gdyby wpuścić tam dzieci, to by zwyczajnie oszalały… 😉 ze szczęścia oczywiście.

Poduchopuzzle obszyte velvetem w kolorze rożu Nice Time

A czym interesowali się odwiedzający nasze stoisko? Niezmiennie dużą uwagę przyciągały poduchopuzzle. Tym razem, obok znanych już wersji welurowych i wodoodpornych udało nam się pokazać je również w kolejnej, nowej odsłonie. Swoją premierę w Kielcach miały poduchopuzzle velvetowe. 

Od swoich poprzedników różnią się oczywiście obszyciem. Miękki, pikowany velvet jest idealny dla naszych najmłodszych Klientów 🙂 W tej wersji poduchopuzzle nie mają czarnych boczków i w całości są jednokolorowe. Można zatem zbudować z nich matę do zabawy w jednej tonacji albo połączyć ze sobą puzzle w pasujących odcieniach. W naszym sklepie możecie wybierać spośród 4-ech kolorów: pudrowego różu, szarości, granatu i mięty. To ciekawa propozycja do pokoików urządzonych w stonowanych, pastelowych barwach.

Pokrowiec, podobnie jak w pozostałych wersjach, jest możliwy do zdjęcia i wyprania dzięki temu, że z tyłu jest wszyty dyskretny zamek ukryty pod materiałową listwą.

Nasi Goście chętnie przysiadali na pufach 🙂 To wyższa wersja poduchopuzzli (35 cm) wykonana z pianki o większej gęstości, dzięki czemu nie ugina się przy siadaniu. Dzieci mają swój charakterystyczny sposób siadania na nich, który prezentował na Targach miś pożyczony od mojej córki. Nogi wchodzą w wycięcia puzzla i w ten sposób można nie tylko siedzieć ale też podskakiwać 🙂

Panele ścienne w kształcie puzzli po raz kolejny wzbudziły zainteresowanie. Ich powłoka, która może być w różnych kolorach rzeczywiście jest niesamowita w dotyku. Jeśli ktokolwiek wziął w rękę taki panel, od razu nawiązywała się rozmowa 🙂 

Zawsze na tego typu wydarzeniach chciałybyśmy pokazać Wam jak wiele możliwości kolorystycznych i ciekawych aranżacji dają nasze produkty. Niestety to zwyczajnie nie jest możliwe z powodu niewystarczającej powierzchni ale też dlatego, że nie sposób przewidzieć wszystkich Waszych preferencji 🙂 Dlatego zawsze gorąco zachęcamy Was do bezpośredniego kontaktu z nami.

Traktujcie asortyment naszego sklepu zaledwie jako próbkę możliwości. Piszcie, dzwońcie – nie gryziemy a wręcz przeciwnie, chętnie służymy radą i cieszymy się kiedy i Wy się cieszycie.