Samochodziki i drewniana laweta

7 powodów, dla których warto wybierać drewniane zabawki dla dziecka

Od jakiegoś czasu na rynku zabawek dla dzieci obserwujemy powrót do drewna. Wiele lat temu drewniane zabawki były obecne w każdym domu ponieważ nie było dostępnych wielu innych materiałów, z których można by je wyprodukować. Zapewne każdy z nas pamięta drewniane koniki na biegunach albo klocki. Wspominamy je z rozrzewnieniem a dziś z przyjemnością do nich powracamy. I to jest bardzo dobry trend!
Dziewczynka na desce balansującejnice time sklep

MOTORYKA DUŻA I JEJ ROLA W PRAWIDŁOWYM ROZWOJU DZIECKA

O tym, że aktywność fizyczna jest ważna i wpływa pozytywnie na zdrowie nie trzeba chyba już nikogo przekonywać. W przypadku dzieci to nawet bardziej istotna kwestia niż u dorosłych. Różne obszary rozwoju są ze sobą ściśle powiązane a rodzice, mają tu ważną rolę w tym, aby stworzyć właściwe środowisko i taką stymulację, które pozwolą dziecku zrealizować swój pełny potencjał rozwojowy.
Chłopczyk leży na macie ułożonej z szarych poduchopuzzliNice Time sklep

5 ZALET VELVETU - DLACZEGO Z NIEGO SZYJEMY NASZE PODUCHY?

Dziś parę słów o tkaninach a właściwie o jednej z nich, która skradła nam serca. Chodzi o velvet. Przewija się w wielu naszych produktach. Zdradzimy Wam dlaczego.
Dziewczynka w kaloszach siedzi na różwej pufieNice Time sklep

PUF DO POKOJU DZIECKA - JAKI WYBRAĆ?

W 02.2021 w ofercie naszego sklepu pojawiły się pufy tzw. Bean bag. O tym dlaczego chciałyśmy je wprowadzić i dlaczego nie wyobrażamy sobie pokoju dziecka bez bean bag’a przeczytacie w tym poście.
Rozwijanie motoryki dużej dziecka z użyciem poduchopuzzli Nice TimeNice Time sklep

JAK ROZWIJAĆ MOTORYKĘ DUŻĄ DZIECKA W DOMU?

Motoryka duża czyli każda aktywność, która angażuje wszystkie partie naszego ciała. Niezbędny element prawidłowego rozwoju dziecka. Temat szczególnie istotny teraz, gdy wirus zamknął nas w domach. Jak możemy sami, w domowych warunkach zadbać o zdrowie naszych pociech i przy okazji sami świetnie się bawić?
Puf puzzel granatowy Nice TimeNiceTime

KID'S TIME KIELCE 2020 - RELACJA

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to największe i najważniejsze targi B2B branży dziecięcej w Europie Środkowo - Wschodniej. Nie mogło nas tam nie być!
Prezent Nice Time

5 PROPOZYCJI NA NIETUZINKOWY PREZENT DLA KAŻDEGO

Kupowanie prezentów w zasadzie powinno być czystą przyjemnością. Czasem jednak bywa źródłem stresu. Nie mamy czasu, brakuje nam pomysłu na oryginalny podarunek albo obawiamy się, że nie spełnimy oczekiwań obdarowanego. Mamy dla Was 5 podpowiedzi na nietuzinkowe upominki, które ucieszą nawet tych najbardziej wybrednych.
Pnele ścienne Nice Time w kształcie puzzliNice Time sklep

JAK W PROSTY SPOSÓB ODMIENIĆ ŚCIANĘ W POKOJU?

Przed Tobą remont albo jesteś na etapie urządzania swoich wnętrz i zastanawiasz się jak w niebanalny sposób zaaranżować ściany?

Trends4Kids - relacja z edycji w Gliwicach

Tydzień temu dokładnie o tej porze byłyśmy w drodze do Gliwic. Zapakowane po sufit, troszkę zestresowane ale przede wszystkim ciekawe, tego co będzie jutro.
Influencer'S Top 2019 poduchopuzzle Nice Time

PODUCHOPUZZLE laureatem Plebiscytu Influencer's Top 2019

Z wielką radością i dumą chwalimy się tytułem zdobytym w tegorocznym Plebiscycie portalu AllAboutLife - Influencer's Top 2019