Skorzystaj z przygotowanych przez nas kompozycji poduchopuzzli i kup gotowy zestaw. Nie musisz się zastanawiać, czy poszczególne poduchy będą do siebie pasować. Zrobiłyśmy to za Ciebie!

Do wyboru są zestawy welurowe, wodoodporne albo w obszyciu z pikowanego w romby, miękkiego velvetu.

NIESTETY, PRZYKRO NAM ALE SPRZEDAŁY SIĘ JUŻ WSZYSTKIE ZESTAWY.

Chcesz zapewnić swoim pociechom wygodne siedziska do domu i na zewnątrz, a także rozwijające elementy do zabawy w jednym? W naszym sklepie możesz kupić gotowy zestaw poduchopuzzli, który razem tworzy kompozycję podłogową służącą do siedzenia, zabawy czy raczkowania. W każdej chwili możesz także rozdzielić puzzle i ułożyć nowe konstelacje w swoim pokoju lub na balkonie.

W jakich miejscach nasze komplety znajdą zastosowanie?

Zestaw poduszek do zabawy możesz umieścić w pierwszej kolejności w pokoju dziecięcym. Posłuży najmłodszym za podkładkę do raczkowania, robienia przewrotów lub do budowania konstrukcji przestrzennych. Możesz utworzyć z niego także wygodne oparcie i w ten sposób powstanie miękka warstwa na plecy. Nasze materiały są na tyle wytrzymałe, że świetnie nadają się także do użytku zewnętrznego. Zajrzyj do naszej galerii zdjęć umieszczonej przy każdym produkcie, a zobaczysz użycie artykułu dla dzieci w różnych sytuacjach życia codziennego i w różnych miejscach. Są to pomieszczenia domowe, a także balkony czy tarasy.