Wolisz samodzielnie decydować o kolorach i wzorach poduchopuzzli?

Tutaj kupisz dowolną ilość poduch w swoich ulubionych printach a my niczego nie będziemy Ci narzucać.

Rekomendujemy, aby łączyć ze sobą poduchopuzzle obszyte tym samym rodzajem materiału (welur gładki lub pikowany w heksagony, velvet pikowany w romby albo tkanina wodoodporna).  Po nazwie produktu łatwo zorientujesz się w rodzaju obszycia.

Lubisz samodzielnie projektować akcesoria domowe? W naszym sklepie możesz kupić pojedyncze elementy do układania maty dla dziecka lub budowania, które możesz łączyć z innymi produktami tego typu z naszej strony. Nasze poduchopuzzle pojedyncze są odpowiednie dla małych i dużych. Dla dzieci będą ciekawą rozrywką lub wygodnym siedziskiem. Najmłodsi będą mogli ćwiczyć raczkowanie w bezpieczny sposób, a starsi budować, przestawiać elementy czy ćwiczyć przewroty. Dorosłym fanom designerskich siedzisk o nieregularnych kształtach także przypadną do gustu.

Jakie wzory i materiały można u nas dostać?

Sprzedajemy poduchopuzzle do pokoju dziecięcego w klasycznym jednokolorowym wykończeniu lub we wzorki. Polecamy pokrowce w kratkę, z misiami w lesie, z kwiatowymi kompozycjami, w kropki, w zebrę, z gwiazdkami czy kolorowymi kołami w stylu retro. Pojedyncze produkty dostaniesz u nas w wersji wykonanej z pikowanego velvetu, materiału wodoodpornego lub weluru tapicerskiego. Każdy artykuł posiada zdejmowany pokrowiec, który można wyprać.