KOSZTY I TERMINY DOSTAW:

Dostępne formy dostawy zakupionych w sklepie nicetime.pl artykułów:

  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • Paczkomaty InPost

Dostępność oraz koszt wybranej dostawy finalnie zależy od ilości, rodzaju oraz gabarytów wybranych produktów i zawsze zobaczysz te informacje w podsumowaniu swojego zamówienia jeszcze zanim dokonasz płatności.

PRZESYŁKI KURIERSKIE:

22 zł zapłacisz jeśli wybierzesz przesyłkę kurierską (na terenie Polski);

Ważne:

  • Dostawa zamówień o wartości > 600 zł na terenie Polski jest darmowa
  • Produkty z kategorii Montessori wysyłamy z zewnętrznego magazynu, oddzielnie od reszty zakupionych w ramach jednego zamówienia produktów (za przesyłkę jest w takiej sytuacji tylko jedna opłata)
  • Realizujemy wysyłki zagraniczne. Jeśli jednak automat nie znajduje Twojego adresu, skontaktuj się z nami – ustalimy formę i koszt dostawy indywidualnie.

Współpracujemy z kurierami: DPD, InPost, Pocztex, DHL, TNT (dostawy zagraniczne), GLS (dostawy zagraniczne).

PRZESYŁKI KURIERSKIE ZA POBRANIEM:

28 zł kosztuje ta forma dostawy (w zależności od rodzaju i gabarytu zakupionych artykułów) i realizujemy ją za pośrednictwem firm kurierskich (Pocztex, DHL lub DPD)

Ważne:
  • Dostawa zamówień o wartości > 600 zł na terenie Polski jest darmowa;
PACZKOMATY INPOST:

Paczkomaty są dostępne dla produktów, których gabaryty pozwalają na korzystanie z tej formy a zatem nie przekraczają następujących wymiarów:

(wysokość x szerokość x długość w mm) – 410 x 380 x 640 oraz ich waga <25 kg,

Jeśli zatem kupujesz nasze akcesoria do książek, czytników, smartfonów albo same pokrowce na poduchopuzzle, to spokojnie możesz skorzystać z tej wygodnej formy dostawy.

Od 14 do 18 zł zapłacisz za wysyłkę paczkomatową.

Zamówienia składane w Sklepie wysyłamy wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta wyślemy pierwszego kolejnego dnia roboczego.

W przypadku, gdy produkt jest dostępny w magazynie, wysyłkę zamówienia zrealizujemy w max.24 godziny licząc od momentu zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy. Przewidywany czas dostawy na terenie Polski to 2 dni robocze.

Dostawa zagraniczna to od 3 do 8 dni roboczych.

W przypadku zamówień, które wymagają przygotowania produktu potrzebujemy zazwyczaj do 2 tygodni (10 dni roboczych) od momentu zaksięgowania płatności. Taka informacja jest również zawarta w opisie produktu. Wszystkie produkty marki Nice Time są rezultatem ręcznej pracy a my z dużą starannością podchodzimy do ich wykonania dlatego potrzebujemy trochę czasu aby efekt zadowolił naszych Klientów.

W sytuacji losowej np. brak tkaniny, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji takiego zamówienia o dodatkowe max. 2 tygodnie.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.