KOSZTY I TERMINY DOSTAW:

Dostępne formy dostawy zakupionych w sklepie nicetime.pl artykułów:

 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • Paczkomaty InPost

Dostępność oraz koszt wybranej dostawy finalnie zależy od ilości, rodzaju oraz gabarytów wybranych produktów i zawsze zobaczysz te informacje w podsumowaniu swojego zamówienia jeszcze zanim dokonasz płatności.

PRZESYŁKI KURIERSKIE:

Od 10 do 22 zł zapłacisz jeśli kupujesz jedynie drobne akcesoria (np. materiałowe etui na czytnik e-booków, kieszonkę na smartfona lub/i drewniane zabawki Viga Toys);

Od 22 do 30 zł kosztuje wysłanie średniej wielkości przesyłki (w której zmieszczą się np. poduszki,  do 6 szt. poduchopuzzli albo puf bean bag);

Od 30 do 100 zł kosztuje wysyłka dużych gabarytowo kartonów (takich, które mieszczą powyżej 6 szt. poduchopuzzli, kilka puf albo mebel z kategorii Montessori). 

Ważne:

 • Dostawa zamówień o wartości > 600 zł na terenie Polski jest darmowa
 • Produkty z kategorii Montessori (zarówno większe mebelki jak i drewniane zabawki Viga Toys) wysyłamy z zewnętrznego magazynu, oddzielnie od reszty zakupionych w ramach jednego zamówienia produktów (za przesyłkę jest w takiej sytuacji tylko jedna opłata)
 • Realizujemy wysyłki zagraniczne. Jeśli jednak automat nie znajduje Twojego adresu, skontaktuj się z nami – ustalimy formę i koszt dostawy indywidualnie.

Współpracujemy z kurierami: DPD, InPost, Pocztex, DHL, TNT (dostawy zagraniczne), GLS (dostawy zagraniczne).

PRZESYŁKI KURIERSKIE ZA POBRANIEM:

Od 18 do 50 zł kosztuje ta forma dostawy (w zależności od rodzaju i gabarytu zakupionych artykułów) i realizujemy ją za pośrednictwem firm: DHL lub Pocztex.

Ważne:
 • Dostawa zamówień o wartości > 600 zł na terenie Polski jest darmowa
 • Produkty z kategorii „Drewniane zabawki Viga Toys” wysyłamy z zewnętrznego magazynu, oddzielnie od reszty zakupionych w ramach jednego zamówienia produktów (za przesyłkę jest w takiej sytuacji tylko jedna opłata)
 • Ta forma dostawy nie jest dostępna dla wysyłek zagranicznych oraz dla mebli drewnianych Montessori.
PACZKOMATY INPOST:

Paczkomaty są dostępne dla produktów, których gabaryty pozwalają na korzystanie z tej formy a zatem nie przekraczają następujących wymiarów:

(wysokość x szerokość x długość w mm) – 410 x 380 x 640 oraz ich waga <25 kg,

Jeśli zatem kupujesz nasze akcesoria do książek, czytników, smartfonów albo drewniane zabawki Viga Toys, to spokojnie możesz skorzystać z tej wygodnej formy dostawy.

Od 11 do 18 zł zapłacisz za wysyłkę paczkomatową.

Ważne:
 • Dostawa zamówień o wartości > 600 zł na terenie Polski jest darmowa
 • Produkty z kategorii „Drewniane zabawki Viga Toys” wysyłamy z zewnętrznego magazynu, oddzielnie od reszty zakupionych w ramach jednego zamówienia produktów (za przesyłkę jest w takiej sytuacji tylko jedna opłata)
 • Ta forma dostawy nie jest dostępna dla wysyłek zagranicznych.

Zamówienia składane w Sklepie wysyłamy wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta wyślemy pierwszego kolejnego dnia roboczego.

W przypadku, gdy produkt jest dostępny w magazynie, wysyłkę zamówienia zrealizujemy w max.24 godziny licząc od momentu zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy. Przewidywany czas dostawy na terenie Polski to 2 dni robocze.

Dostawa zagraniczna to od 3 do 8 dni roboczych.

W przypadku zamówień, które wymagają przygotowania produktu potrzebujemy zazwyczaj do 2 tygodni (10 dni roboczych) od momentu zaksięgowania płatności. Taka informacja jest również zawarta w opisie produktu. Wszystkie produkty marki Nice Time są rezultatem ręcznej pracy a my z dużą starannością podchodzimy do ich wykonania dlatego potrzebujemy trochę czasu aby efekt zadowolił naszych Klientów.

W sytuacji losowej np. brak tkaniny, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji takiego zamówienia o dodatkowe max. 2 tygodnie.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.